O NÁS

ALL IN AGENCY připravuje svým klientům televizní a rozhlasové reklamní spoty, sponzorské odkazy, video upoutávky, "industry" a výukové filmy, dokumentarní pořady, dále webové prezentace produktů (3D), elektronické prezentace, flashové bannery, vytváří a spravuje webové stránky.

ALL IN AGENCY v souladu se svým názvem umí všechna tato elektronická média zároveň realizovat ve svém vlastním technickém zázemí, má svůj okruh scénaristů, režisérů, kameramanů, VFX pracovníků a v případě potřeby staví i celé produkční a výrobní štáby.

Disponuje profesionální HD kamerovou technikou s HD objektivy a velkou škálou doplňků včetně zvukové nahrávací aparatury a základního světelného parku.

Objekt ALL IN AGENCY je vybaven kompozičními a trikovými pracovišti, Autodesk flame/smoke, The Foundry Nuke a animačním 3D Maya, dále střižnou AVID Symphony a Adobe Creative Suite a zvukovým pracovištěm Avid PRoTools HD s nahrávacím prostorem.

V rámci doplňkových služeb provádí veškeré technické úkony a videopřepisy v rozlišení HD (XDcam, HDcam, HDcam SR), 2K, 4K, ale stále také SD (DV cam, Digital Betacam, Betacam SP).

ADRESA

ALL IN POSTPRODUCTION
Heleny Malířové 2 Praha 6, 169 00
e-mail: allin@postprodukce.cz
tel.: +420 233 091 411
fax: +420 220 517 876
tel.: +420 233 091 411