INSPIRACE

Žárovka ikona
Postprodukce je široký pojem. Pro srozumitelnější orientaci jsme pro Vás připravili několik ukázek našich realizovaných projektů, stejně tak i nabídku našich služeb. Spojujeme dovednosti, zkušenosti a profesionální techniku s vášní a pružností malého týmu.

STŘIŽNY

Nůžky ikona
Komplexní řešení pro kreativní střihovou práci všech typů projektů od filmů, seriálů, televizních pořadů po reklamy či korporátní projekty.

Autodesk F/S v. 2012
Avid Symphony 6.5.2
Adobe Premiere Pro CS 5.5

3D ANIMACE A GRAFIKA

3D ikona
V rámci komplexních služeb zpracování obrazu nabízíme i výrobu grafiky a animační práce ve 2D a 3D v požadovaném výstupním formátu .

Přehled animačního a grafického zařízení:
Autodesk MAYA 3D
Adobe After Effects CS 5.5
Adobe Flash

ZVUKOVÉ STUDIO

Mikrofon ikona
Nabízíme nejrozšířenější profesionální systém digitálního zpracování zvuku. Jedná se o komplexní integrovaný systém pro záznam a editaci zvuku. Systém ProTools 10 umožňuje postprodukční a finalizační zvukové práce pro všechny typy hudebních, televizních a filmových projektů. Archiv hudby, ruchů a speakrů samozřejmostí

Avid ProTools v.10

PŘEPISY

Klapka ikona
Profesionální pracoviště a zařízení pro výrobu vysílacích kopií pro televizi ve formátech požadovaných vysílatelem a pořízení přepisů včetně filmového!

PROFESIONÁLNÍ FORMÁTY: HDCAM, HDCAM SR, XDCAM, DIGITAL BETACAM Další : Analog BTC, DVCam, HDV, DVD, VHS.

KAMERY

Klapka ikona
Nabízíme kamerovou techniku pro natáčení celovečerních televizních projektů, televizních seriálů, reklamních spotů, dokumentů, reportáží, atd. Vše ve standardu HD.

Pro přehled kamerové techniky, veškerého příslušenství či záznamového materiálu nás neváhejte kontaktovat.